این مطلب ۲۰۱۱ بار خوانده شده
در نشست بصیرتی بسیجیان کیار عنوان شد:

ولایت فقیه شاخص حرکت ملت است / باید توان خود را در همه ی زمینه ها افزایش دهیم

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام در جمع بسیجیان شهرستان کیار، معیار حرکت در عرصه های مختلف را اطاعت از ولایت فقیه و رهبری عنوان کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ فریدون طاهری در نشست بصیرت افزایی و نهضت روشنگری بسیجیان شهرستان کیار گفت: ولایت در جامعه مهمترین شاخص حرکت آحاد مختلف در جامعه است و همه ی افراد باید همراه با ولایت حرکت کنند تا کشور به موفقیت و رشد برسد.

وی در ادامه به عنوان سال ۱۳۹۳اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری از سال ۱۳۶۹تا کنون به لزوم توجه به فرهنگ اشاره کرده اند و با توجه به اهمیت این مقوله سال ۱۳۹۳را با عنوان فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی معرفی کردند تا توجه افکار عمومی به مقوله ی فرهنگ بیش از پیش معطوف گردد.

طاهری به لزوم توجه افکار عمومی به امکانات داخلی شاره کرد و یادآور شد کسانی که به خیال خود فکر می کنند در صورت توجه به خارج از مرز های کشور ما می توانیم موفقیتی را کسب کنیم اشتباه می کنند .

وی گفت:ملتی که نتواند مایحتاج اولیه خود را فراهم کند محکوم به وابستگی است و ما برای اینکه بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم ناگزیر از توجه به امکانات داخلی،توانمندی های نیروهای جوان و خلاقیت های داخلی هستیم.

طاهری در پایان مطالب خود به حفظ آمادگی همه ی مردم در برابر تحریم ها و تهدید ها و ناملایمات تاکید کرد و  گفت ما اگر در عرصه های مختلف سطح آمادگی خود را بالا ببریم می توانیم دیگران را هم مدیریت کنیم و به موفقیت برسیم .

انتهای پیام /

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.