این مطلب ۳۶۲۶ بار خوانده شده

وجود چهار بعد ایمانی در امام خمینی (ره) باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد

امام جمعه شلمزار در جلسه ی شورای اداری شهرستان کیار پیرامون اهمیت انقلاب اسلامی ایران و لزوم برگزاری جشن های پیروزی طی ایام الله دهه مبارک فجر به ایراد سخن پرداخت .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، حجت الاسلام صفری ضمن اشاره به نزدیکی ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران از مسئولان ادارات و دستگاه های شهرستان کیار خواست در راستای برگزاری جشن های پیروزی در دهه فجر همه ی تلاش خود را به کار بندند .

امام جمعه شلمزار در رابطه با انقلاب اسلامی ایران گفت :انقلاب اسلامی ایران انقلابی متمایز از همه ی انقلاب ها چه از نظر شکلی و چه از نظر محتوایی بود،حضور همه آحاد مردم در شکل گیری جریان انقلاب باعث تفاوت شکلی و وجود رهبری الهی چون امام خمینی باعث تفاوت محتوایی انقلاب اسلامی ایران با تمامی انقلاب های جهان شده است .

وی افزود:در بیان آیت الله مطهری در مورد امام خمینی آمده است که وجود چهار بعد ایمانی در امام خمینی باعث شد تا ایشان به عنوان رهبری الهی انقلاب اسلامی ایران را به سرمنزل مقصود برساند.وجود ۴بعد  ابعاد ایمان امام به سخنش ،ایمان امام به راهش ،ایمان امام به هدفش و ایمان امام به خداوند بزرگ مهمترین دلایل تبدیل امام به عنوان رهبری الهی برای پیشبرد و پیروزی  انقلاب اسلامی بود . 

حجت الاسلام صفری در ادامه از مسئولان شهرستان خواست برای پیشرفت بیش از پیش شهرستان،افزایش رفاه مردم و دلگرمی مردم در راستای افزایش کار و تلاش و ماندن در شهرستان کیار حداکثر تلاش خود را بنمایند . 

امام جمعه شلمزار گفت:مسئولان شهرستان و مخصوصا فرماندار شهرستان باید به گونه ای عمل نمایند تا مرکزیت شهرستان حفظ شود و شهرستان کیار روز بروز به نقطه ی اعتلا و اقتدار پیش رود .

حجت الاسلام صفری در ادامه ی سخنانش به اهمیت اخلاق کارگزاران در ادارات اشاره کرد و از همه ی مسئولان شهرستان خواست که خود و کارمندان خود ضمن التزام به قانون در رسیدگی به ام.ر مردم همه ی تلاش خود را به کار بندند .

وی در پایان موارد و نکات مورد اشاره از مسئولان،مدیران ،کارمندان و همه ی دست اندر کاران ادارات و نهاد ها خواست مثل سایر مردم  امور و مشکلات خود را حل نمایند و از رانت های در اختیار سوئ استفاده نکنند .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.