این مطلب ۱۵۴۳ بار خوانده شده

مبارزه با تهاجم فرهنگی، جهاد اکبر است

فرمانده حوزه مقاومت جوادالائمه علیه السلام صمصمامی، در جمع دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید جلیلی، مبارزه با تهاجم فرهنگی را جهاد اکبر دانست و افزایش بصیرت را از مؤلفه های مبارزه آن عنوان کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ، زنگ مقاومت در مجتمع آموزشی شهید جلیلی روستای دزک علیا از توابع بخش صمصامی با حضور دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان این بخش به صدا درآمد.

  سروان پاسدار ایمان عزیزی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج جواد الائمه  علیه السلام صمصامی در این مراسم با اشاره به تقارن ایام بازگشایی مدارس با آغاز هفته دفاع مقدس گفت: آموزش و پرورش هردو لازم و ملزوم یکدیگرند و هریک بدون دیگری برای انسان سعادت بدنبال نخواهد داشت.

عزیزی، اظهار داشت: علم باید همراه با تهذیب و معنویت باشد تا گره از مشکلات انسان بگشاید.

وی، جنگ ۸ ساله تحمیلی را در دوران دفاع مقدس، جهاد اصغر نامید و ادامه داد: جهاد اکبر، امروزه در عرصه جنگ نرم تعریف می شود و مهمترین مؤلفه آن نیز مبارزه با تهاجم فرهنگی و افزایش بصیرت در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

عزیزی، یکی از مخرب ترین وسایل امروزی که بشر را به دام سقوط و تباهی می کشاند، ماهواره دانست؛ زیرا با تخریب مبانی اعتقادی سعی در ازبین بردن اعتقادات مردم و از هم گسستن بنیان خانواده ها را دارد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.