این مطلب ۴۰۲۳ بار خوانده شده
شهرستان کوهرنگ

راه اندازی سامانه شبکه های ديجيتالی در شهرچلگرد

همزمان با چهارمين روز از هفته دولت سامانه شبکه های ديجيتالی شهرچلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ با حضور استاندار و مدير كل صدا و سيماي استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ؛ مدير كل صدا و سيماي استان  چهارمحال و بختياري در این مراسم گفت: براي راه اندازي اين سامانه دو ميليارد ريال هزينه شده است و مردم شهر چلگرد از اين به بعد مي توانند از شبكه هاي ديجيتال بهره مند شوند.

رحيم زاده افزود: ۶۰ درصد از مناطق  استان تحت پوشش شبكه ديجيتال هستند و  اگر سامانه تلويزيون ديجيتال شهرستان بن هم راه اندازي شود اين درصد افزايش مي يابد.

وي خاطر نشان كرد: در چند ماه آينده ۹ پروژه سامانه شبکه های ديجيتال در مناطق باقی مانده استان  راه اندازي خواهد شد.

استاندار چهارمحال و بختياري نيز  در حاشيه افتتاح اين پروژه گفت: خوشحاليم كه توانستيم به قولي كه كمتر از ۵ ماه پيش به مردم شهر چلگرد داده بوديم اين شبكه ديجيتال را راه اندازي كنيم.

سليماني افزود :۷ طرح ديگر اقتصادي،كشاورزي و فرهنگي ديگر در هفته دولت با اعتباري بالغ بر يك  ميليارد و ۶۰۰ ميليون  تومان در اين شهرستان افتتاح و يا به بهره برداري خواهد رسيد.

وي همچنين به گاز رساني به برخي از روستاهاي محروم اين منطقه اشاره كرد و گفت: پروژه گاز رساني به اين روستاها هم هزينه اي بالغ بر يك ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان در بر خواهد داشت.

استاندار چهارمحال و بختياري هدف از سفر به شهرستان كوهرنگ را ديدار با مردم منطقه در هفته دولت،افتتاح و شروع به كار پروژه هاي جديد،براورد و ارزيابي پروژه هاي در دست اقدام و لحاظ اعتبار براي تكميل آن پروژه ها اعلام كرد.

سليماني در ادامه گفت: تا كنون اعتبار بسيار خوبي براي جاده هاي دهستان موگوئي در نظر گرفته شده و تا كنون پيشرفت خوبي داشته اند،حدود ۵ ميليارد تومان ماشين آلات براي منطقه خريداري شده  كه بتواند هم در عمليات جاده سازي و هم در باز نگه داشتن اين جاده ها كمك كند و همچنين ايستگاه هاي امداد رساني نيز يكي پس از ديگري در اين منطقه  فعال شده است.

وي  با اشاره به آسفالت  جاده بازفت گفت: محور دو آب صمصامي نيز در حال پيگيري مي باشد كه با جلساتي كه با مسئولان اداره راه داشتيم  قرار شد در آنجا نيز يك تحول زير ساختي ايجاد شود.

استاندار همچنين جاده هاي منطقه شهريار،جاده كوهرنگ و شهرستان فارسان به صمصامي را از جاده هاي ديگر در دست اقدام دانست .

وي به پروژه عظيم گردشگري در استان اشاره كرد و گفت: شهرستان كوهرنگ بخاطر جاذبه هاي  گردشگري فراواني كه دارد يك قطب مهم گردشگري در استان چهارمحال و بختياري محسوب مي شود و اميدواريم با برنامه هائي كه در دست اقدام داريم و با برنامه ريزي هاي بعدي شاهد يك تحول خوب در ابعاد مختلف جاده،آب كشاورزي،آب روستائي،آب عشايري و جاده هاي دسترسي به مناطق باشيم و بتوانيم يك فرصت خوب براي افزايش در آمد خانوارها ايجاد كنيم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.