این مطلب ۱۹۹۴ بار خوانده شده
نماینده مردم اردل در مجلس:

عملکرد دولت بر اساس شاخص‌های علمی بررسی شود

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص‌های علمی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی باید ملاک پایش و ارزیابی کار دولتمردان پس از یک دوره زمانی معقول باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) حمیدرضا عزیزی اظهار کرد: بی‌شک توصیه‌های مقام معظم رهبری بر اساس خیرخواهی و برای اعتدال، پیشرفت و سرافرازی کشور است و ضروری است همه مسئولان با این موضوع دقت نظر ویژه‌ای داشته باشند.

وی هرگونه انتقاد سلیقه‌ای یا مغرضانه نسبت به دولت یازدهم را غیرسودمند دانست و افزود: انتقاد سلیقه‌ای یا مغرضانه جز خودخواهی پیام و نتیجه دیگری ندارد، این رفتارها موجب اختلال در روند کار دولت می‌شود.

عزیزی در خطاب به منتقدان دولت، تصریح کرد: منتقدان دولت باید براساس اصول علمی و از سر خیرخواهی و دلسوزی به مدیران اجرایی انتقاد کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، پایش عملکرد دولت بر اساس عملکردهای این دولت را پذیرفتنی دانست و گفت: باید به دولت اجازه داد تا به شیوه و روش خود از گرداب سهمگین چالش‌ها خارج شود تا در پایان براساس شاخص‌های علمی، عملکرد این دولت مورد بررسی و نقد قرار گیرد.

عزیزی خاطرنشان کرد: در این راستا نمایندگان مجلس وظیفه دارند از دولتمردان حمایت کنند و آن‌ها را در رفع مشکلات کشور یاری دهند.

وی افزود: برهمین اساس باید شاخص‌های علمی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی باید ملاک پایش و ارزیابی کار دولتمردان پس از یک دوره زمانی معقول باشد.

نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی از مردم درخواست تا با پشتکار و اهمیت بالای خود تا جایی که می‌توانند، تلاش کنند تولید رونق یابد و مشکلات کشور حل شود.
منبع:فارس

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.