این مطلب ۲۰۰۹ بار خوانده شده
خطیب نماز جمعه فلارد:

کشورهای غربی به اسم حقوق بشر منابع مالی کشورها را به غارت می برند

حقوق بشر ابزاری در دست دولت هاي غربي است كه هر كجا منافع مادي خود را در خطر ديدند يك حساب حقوق بشري براي خودشان باز مي كنند كه منابع كشورها را غارت كنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از سلام لردگان، بخشایش پور خطیب نماز جمعه شهر فلارد اظهار داشت، اين را بدانيم كه خطر " غرور" در كمين است و نبايد به بهانه ي اعمال خوبمان در ماه مبارك رمضان، ارتباط خود را با خداي خود كم يا قطع كنيم.

وی اضافه كرد: غرور بر ۵ قسم است ۱-" لا تغترن باالله" (انسان به خود خدا مغرور بشود.) ۲-"ولا بصلاحك" (به ايمانت كه اسلحه تو هست مغرور نشو) ۳-" ولا تغترن بعلمك و عملك" (مغرور فهم و دانش خود نشويد) ۴-"ولا برك" (به انفاق، اطعام و عمل خير خودتان مغرور نشويد) ۵-" ولا عبادتك"(به عبادتتان مغرور نشويد).

امام جمعه مال خليفه در خطبه ي دوم به سفر رياست جمهوري به استان چهارمحال و بختياري اشاره كرد و گفت: قطعا اين سفر  منشأ بركاتي در استان خواهد شد.

وی از نماينده ي ولي فقيه، استاندار و نماينده ي مردم شهرستان لردگان در مجلس شوراي اسلامي تقاضاي تحقق وعده داده شده به مردم بخش فلارد در خصوص شهرستان شدن را خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمين بخشايش پور به هشتم شوال ۱۳۴۴ قمري و سالروز فاجعه ي جانگداز و استعماري تخريب حرم و بارگاه ائمه ي بقيع توسط گروه گمراه وهابيت و به شهادت رسيدن ۲۵ تا ۳۵ هزار نفر از سادات مدينه و به توپ بستن گنبد مطهر پيامبر (ص) اشاره كرد و گفت: اين يك جريان برنامه ريزي شده و شيطاني دولت بريتانياست كه از دو قرن پيش براي براندازي اسلام پايه گذاري كرده بود.

امام جمعه شهر مال خلیفه، در بخش ديگري از سخنان خود به روز حقوق بشر و كرامت انساني اشاره كرد و گفت: حقوق بشر ابزاری در دست دولت هاي غربي است كه هر كجا منافع مادي خود را در خطر ديدند يك حساب حقوق بشري براي خودشان باز مي كنند كه منابع كشورها را غارت كنند.

وی به تعبير رهبر حكيم انقلاب يكي از طبايع تمدن هاي غربي فريب و دروغ است و جنايت و ظلم و به اسم دفاع حمله مي كنند و اسم آن را حقوق بشر مي گذارند.

خطيب نماز جمعه مال خليفه، هفته ي كارآفريني و ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي را به همه ي كارآفرينان و خدمتگزاران اين عرصه تبريك گفت: مسئله ي اشتغال يكي از آن مسائل بغرنجي است كه ذهن جوانان را براي ساختن آينده ي خود مشوش كرده و در همين راستا مراكز فني و حرفه اي بستر را فراهم نموده اند تا با آموزش هاي رايگان و  ارائه مدارك و گواهينامه هاي معتبر، زمينه ايجاد اشتغال فراهم شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.