این مطلب ۷۰۹ بار خوانده شده
حجت الاسلام حمیدرضا نباتی:

ادامه مسیر زندگی انسانها از طریق دو تفکر اخروی و دنیوی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شهرستان لردگان با اشاره به آیات ۱۵ و ۱۶ سوره هود گفت: انسان ها مسیر زندگی خود را با دو تفکر اخروی و دنیوی یا مادی و معنوی ادامه می دهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ حجت الاسلام نباتی در نشست اخلاقی که در ناحیه شهرستان لردگان  برگزار شد  افزود: نمونه بارز مسیر اخروی حضرت امام خمینی(ره) بود که در طول زندگی هیچگاه از هدف مقدسی که داشتند  دوری نکردند

وی ادامه داد: اگر انبیاء الهی و ائمه(ع) با هدف مقدسی زندگیشان پایان یافت، آنها معصوم و از گناه مبرا بودند در صورتی که حضرت امام(ره) یک فرد عادی بود که رهبری جامعه اسلامی ایران را به عهده گرفت و تا جایی رشد کرد که از اولیاءالله به شمار می رود و جهان اسلام از ایشان تبعیت می کردند.

حجت الاسلام نباتی افزود: آنهایی  که مسیر زندگی را با هدف مادی دنبال می کنند نهایت خواسته شان همین زندگی مادی است و خداوند هم  در قران فرموده است من به آنها اجازه می دهم تا در زندگی مادی به هدفشان برسند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شهرستان لردگان با اشاره به افرادی که مادی فکر می کنند و مادی زندگی می کنند گفت: خداوند در رابطه با این افراد فرموده است، اینگونه افراد در آخرت جز آتش دوزخ چیزی نصیبشان نمی شود چون هدفشان دنیا بود.

وی با اشاره به آیات  قرآن کریم  گفت: کسانی که به خاطر دنیا زندگی می کنند شاید کار خیری هم انجام بدهند ولی انگیزه اخروی در آنها  نیست پس همان هم از بین می رود.

انتهای پیام /

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.