این مطلب ۲۶۳۷ بار خوانده شده

دومین مجمع نخبگان بسیجی در لردگان

دومین مجمع نخبگان بسیجی شهرستان لردگان در قالب کارگروه های عفاف، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و راهبردی با حضور ۲۰۰ نفر از بسیجیان نخبه این شهرستان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ معاون مرکز راهبردی سپاه استان در جمع نخبگان بسیجی لردگان گفت: در سه دهه گذشته دشمن در پی توطئه بوده است و از طریق جنگ نرم در صدد انحراف افکار جهانی به سمت و سوی دلخواه قدرت های استکباری می باشد.

سید رفیع حسینی، افزود: مرکز راهبردی سپاه استان، در طول سال ۸ مجمع برگزار می کند که کارگروه ها در این مجامع به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون موضوعات تعیین شده می پردازند.

در این مجمع، نخبه کارگروه عفاف گفت: زمان رضا خان با زور نیزه، حجاب را از سر زنان بر می داشتند ولی امروزه با هجوم فرهنگ غرب و ابزار ماهواره واینترنت و محصولات فرهنگی نامناسب، حجاب زنان دست خوش تغییر شده و فضای عفاف و حجاب اسلامی جامعه را کم رنگ می سازد.

خانم حسینی راد، افزود: جامعه ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر کم رنگ شود اعتقادات آن جامعه ضعیف می شود .

همچنین یکی از نخبگان کارگروه اقتصادی اظهار داشت: دائمی بودن تعرضات و دشمنی های ذاتی نظام سرمایه‏داری با اقتصاد اسلامی که ریشه در غیر الهی بودن نظام سلطه دارد، ایجاب می کند که جهاد اقتصادی امری دائمی در برنامه ریزی های اقتصاد نظام اسلامی باشد.

انتهای پیام /

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.