این مطلب ۱۹۶۸ بار خوانده شده

برگزاری جلسه راویان دفاع مقدس در لردگان

جلسه راویان دفاع مقدس با حضور ۳۰نفر از راویان دفاع مقدس در نماز خانه سپاه ناحیه لردگان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ در این جلسه سرهنگ پاسدار محمد امیری به تشریح و بیان اهداف جلسه پرداخت و هدف از برگزاری این جلسه را تقویت توان علمی راویان با برگزاری جلسات ، کلاس ها، همایش ها، تبادل اطلاعات و هم اندیشی دانست.

وی گفت: مورد مطالعه قرار دادن وضعیت ها و حوادث مهم برجسته دوران ۸ سال دفاع مقدس که ترکیبی از منطق، تدبیر، حماسه آفرینی، معنویت، عاطفه، مهربانی و همراه با ولایت مداری بوده است از اهمیت خاصی برخوردار است.

امیری ادامه داد: انتقال پیروزی ها، رشادت ها، شجاعت ها و فداکاری هایی که بسیار مهم و غرور آفرین بوده و همچنین مسائل و مشکلات مربوط به هر دوره از جنگ، فشار های وارده به رزمندگان اسلام و مردم ، همچنین نتایج و دستاورد هایی که نصیب جمهوری اسلامی ایران به واسطه هشت سال دفع مقدس شد اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی اظهار داشت: پیروزی سیاسی نظامی ایران بر عراق که معادله قدرت سیاسی نظامی منطقه غرب آسیا را به نفع ایران رقم زد و اینکه جنگ تحمیلی تنها جنگی بود که در طی ۲۰۰ سال گذشته نتوانستند قسمتی از سرزمین ایران را جدا سازند یا اراده سیاسی خودشان را برای لغو قرار داد ۱۹۷۵ الجزایر تحمیل کنند از نقاط مثبت دفاع مقدس است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.