این مطلب ۸۰۸ بار خوانده شده

تصویب ۱۴۵ پرونده در بخش کشاورزی اردل

معاون فرماندار شهرستان اردل گفت: ۱۴۵ پرونده در بخش کشاورزی از ابتدای سال ۹۱ تاکنون در این شهرستان به تصویب رسیده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)به نقل از فارس؛ کوروش سبزواری در نشست کارگروه توسعه بخش کشاورزی این شهرستان اظهار کرد: این طرح‌های کشاورزی با اعتباری افزون بر ۷۸ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال  در سال گذشته در این شهرستان به تصویب رسیده است.

وی افزود: از این تعداد طرح تاکنون تعداد ۱۰ فقره پرونده به شیلات، ۱۰ فقره به منابع طبیعی و ۱۱ فقره پرونده به شرکت آب منطقه‌ای ارجاع داده شده است.

سبزواری بر ضرورت اجرای بهینه طرح‌های توسعه کشاورزی در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید با تمام توان برای تسهیل مسیر اجرای این طرح عظیم و تاثیرگذار در چهارمحال و بختیاری تلاش ‌کنیم.

معاون فرماندار شهرستان اردل با بیان اینکه روستاها نقشی قابل توجه در تامین امنیت غذایی و تولید ایفا می‌کنند، افزود: برهمین اساس برنامه ریزی در راستای توسعه روستایی بسیار حائز اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه پایدار توسعه‌ای است که بتواند نیازهای کنونی بشر را تامین کند بدون آن که توان‌های محیطی و زیستی نسل‌های آینده را در تامین نیازهایشان به مخاطره اندازد.

سبزواری تصریح کرد: توسعه بخش کشاورزی در شهرستان اردل مسلماً به اشتغالزایی و ایجاد شغل‌های جانبی بیشتر در این شهرستان نیز کمک می‌کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.