۱۳۹۳/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۶
همایش سبک زندگی اسلامی به همت ستاد احیای امر به معروف شهرستان کوهرنگ با حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات در حسینیه محمد رسول الله (ص) چلگرد برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۵
همزمان با آغاز ماه محرم، ۲۴۵ نفر از دانش آموزان شهرستان کوهرنگ عازم بازدید از مناطق عملیاتی کربلای جنوب ایران شدند.
۱۳۹۳/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰
امام جمعه کوهرنگ:
مردم هميشه در مسير خير و خوشي خواهند بود تا زماني که امر به معروف و نهي از منکر در جامعه زنده باشد.
۱۳۹۳/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۳
امام جمعه کوهرنگ:
خط قرمز ايران عتبات عاليات و حرم ائمه عراق است و اين يعني اگر داعش بخواهد نسبت به حرم اهل بيت(ع) کوچک ترين غلطي بکند؛ به يقين با مشت پولادين ايران روبه رو خواهد شد.
۱۳۹۳/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲
امام جمعه کوهرنگ:
مهم ترين آفتي که امروز نيروهاي انتظامي و نظامي ما را تهديد مي کند، آن است که دشمن براي انحراف خانواده هاي آن ها سرمايه گذاري جدي کرده است و بسياري از آن ها نيز از اين مهم غافلند.
۱۳۹۳/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۸
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ:
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ با اعلام پایان رزمایش بزرگ گردان های بیت المقدس و امام حسین علیه السلام در این شهرستان، از آمادگی بالای بسیجیان این شهرستان در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی خبر داد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۰
ناحیه عشایری چهارمحال و بختیاری:
همزمان آخرین هفته دفاع مقدس، جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی عشایری با حضور امام جمعه شهرستان کوهرنگ، در سالن ورزشی شهدای بخش صمصامی برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶
به مناسبت هفته دفاع مقدس:
مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت کوهرنگ برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۳
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، پیاده روی عمومی با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، کارکنان ادارات و بسیجیان در شهرستان کوهرنگ برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ:
همزمان با هفته دفاع مقدس، امام جمعه، فرماندار، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان کوهرنگ با خانواده شهید علی نیاکان، دیدار و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.
۱۳۹۳/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۴
همزمان با هفته دفاع مقدس، آموزش دفاع شخصی بسیجیان در شهرستان کوهرنگ آغاز شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۲
فرمانده حوزه مقاومت جوادالائمه علیه السلام صمصمامی، در جمع دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید جلیلی، مبارزه با تهاجم فرهنگی را جهاد اکبر دانست و افزایش بصیرت را از مؤلفه های مبارزه آن عنوان کرد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۳
همزمان با اولین روز از سال تحصیلی و به مناسبت هفته دفاع مقدس، زنگ مقاومت در مدارس شهرستان کوهرنگ با حضور مسئولین محلی به صدا درآمد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۷
در چهارمين روز از هفته دولت /
در چهارمين روز از هفته دولت مرحله دوم پروژه تامين آب و آبياري تحت فشار ديمه،ميانرودان و فاني آباد در شهرستان كوهرنگ با حضور استاندار افتتاح شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۵
چهارمین روز از هفته دولت در شهرستان کوهرنگ /
استاندار چهارمحال و بختیاری همزمان با چهارمین روز از هفته دولت از روند پیشرفت پروژه بزرگ گردشگری دشت لاله دیمه بازدید کرد .
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۴
شهرستان کوهرنگ
همزمان با چهارمين روز از هفته دولت سامانه شبکه های ديجيتالی شهرچلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ با حضور استاندار و مدير كل صدا و سيماي استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

صفحات