۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۳
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه فارسان، گفت: غلبه بر دشمنان را ولایت پذیری و نترسیدن از هیمنه دشمن دانست.
۱۳۹۳/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۶
با بدرقه مسئولین:
امروز و همزمان با سالگرد آغاز عملیات والفجر۴ کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان فارسان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
۱۳۹۳/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۵
حکم اعدام روحاني مبارز شيعه شيخ نمر باقر النمر توسط دستگاه حکومتي جبار آل سعود در روزهاي گذشته موجي از اعتراض و مخالفت با سياستهاي اين حکومت را درميان امت اسلام ، کشورهاي منطقه و مردم شيعه و سني عربستان در پي داشته است.
۱۳۹۳/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۹
رزمایش الی بیت المقدس:
مانور دفاع از کوی و برزن با حضور بسیجیان گردانهای بیت المقدس و امام حسین علیه السلام در شهرستان فارسان اجرا شد.
۱۳۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۲
صبح امروز آغازشد:
رزمایش بزرگ شهید شاهمرادی (عاشقان ثارالله) با حضور پرشور بسیجیان گردان های بیت المقدس و امام حسین علیه السلام در اردوگاه چشمه قلعه شهرستان فارسان، آغاز شد.
۱۳۹۳/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان، از آمادگی گردان های بیت المقدس و امام حسین علیه السلام این شهرستان برای برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت المقدس خبر داد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۲
همزمان با دومين روز از هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي در محل سپاه شهرستان فارسان با حضور خانواده هاي شهداء و مسئولين شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۸
امام جمعه فارسان:
امام جمعه فارسان گفت: وحدت و يکپارچگي مردم رمز موفقيت در ۸ سال دفاع مقدس بود و این دوران منجر به استحکام پایه‌های نظام اسلامی شد.
۱۳۹۳/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۶
مسابقات حفظ، ترتیل، تحقیق، مفاهیم قرآن کریم و اذان پایوران و سربازان ناحیه مقاومت بسیج فارسان برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۰
چهارمحال و بختیاری
جمعی از مسئولین استان چهارمحال و بختیاری از خانواده شهدای کارگر شهر جونقان از توابع شهرستان فارسان دیدار کردند .
۱۳۹۳/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۳
رییس سازمان تبلیغات اسلامی فارسان
نماز آثار و پیامدهای آشکار و نهفته بسیاری دارد و آنچنان آثار ارزشمندی دارد که حتی ظرفیت آن را دارد که رشته ای با عنوان نمازشناسی در دانشگاه ها ایجاد شود.
۱۳۹۳/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام:
حجت الاسلام کریم سرافراز در آیین معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فارسان، گفت: امروز، نوار غزه، ثقل مرکزی جبهه مقاومت اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه دینی و انسانی آحاد مردم است.
۱۳۹۳/۰۵/۱۸ - ۰۸:۰۰
امام جمعه فارسان:
شهرستان فارسان باید به عنوان قطب گردشگری استان در اولویت اول قرار گیرد.
۱۳۹۳/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷
امام جمعه موقت فارسان
سازمان آموزش فنی و حرفه ای یکی از دستگاه های تاثیر گذار در ایجاد اشتغال مولد و پایدار است که می تواند نقش کلیدی در رشد و توسعه اقتصادی شهرستان ایفا کند.
۱۳۹۳/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۳
امام جمعه فارسان:
قطعا گروه های ساختگی توسط استکبار همچون گروه تروریستی داعش با بی اعتنایی به آرمان های قدس و فلسطین بیش از گذشته خود را در جهان اسلام منزوی خواهند کرد.
۱۳۹۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۴
در حکمی پریسا مالکی به عنوان بخشدار مرکزی فارسان و حسین حیدری به عنوان بخشدار باباحیدر منصوب شدند.

صفحات