۱۳۹۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹
در کارخانه شیرخشک پگاه شهرکرد:
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهیدان صالحی با حضور فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرکردو مسئولان و کارکنان کارخانه شیر خشک پگاه شهرکرد افتتاح شد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۶
فرمانده سپاه شهرستان لردگان:
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان لردگان با تاکید بر لزوم برخورداری از تفکر و روحیه بسیجی در مباحث فرهنگی و اقتصادی گفت: کار برای توسعه کشور عبادت است. خبرگزاری فارس: کار برای توسعه کشور عبادت است
۱۳۹۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۲
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع):
سردار فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در جمع فرماندهان حوزه های بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد مقاومتی، از تهاجمی ترین نوع اقتصادهاست.
۱۳۹۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۰
به مناسبت هفته کار و کارگر؛
همزمان با گرامیداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری، از ۲۵ کارگر و کافرمای نمونه و بسیجی استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
۱۳۹۳/۰۲/۰۸ - ۰۷:۵۳
به مناسبت هفته بسیج کارگری:
مسئول سازمان بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری از معرفی سردار شهید حسینعلی ترکی به عنوان شهید شاخص کارگری استان خبر داد.
۱۳۹۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۹
مسئول بسیج کارگری استان:
تقدیر از کارگران نمونه و برتر، دیدار وسرکشی از خانواده محترم شهدا کارگر وکارگران ایثارگر، معرفی شهید حسینعلی ترکی بعنوان شهید شاخص کارگری استان در سال ۹۳ از مهمترین برنامه ها در طول هفته بسیج کارگری است.
۱۳۹۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۹
به مناسبت دهه مبارک فجر:
مسئول سازمان بسیج کارگری استان گفت: اختتامیه این جشنواره ورزشی، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون اجرایی سپاه استان برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۵
به مناسبت دهه فجر:
مسئول سازمان بسیج کارگری استان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، جشنواره ورزشی و مسابقات طناب کشی برگزار می شود.
۱۳۹۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۱
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، دومین یادواره شهدای کارگری و اصناف شهرستان بروجن در سالن فرهنگی سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۳
به همت بسیج کارگری در شهرکرد:
همزمان با ایام مبارک دهه فجر مسابقات دارت ویژه بسیجیان کارخانه جات و شرکت های استان در سالن ورزشی کارگران شهرکرد برگزار شد .
۱۳۹۲/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۵
سازمان بسیج کارگری سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با صدور پیامی، حادثه تروریستی دیاله عراق را محکوم کرد و شهادت جمعی از کارگران و صنعتگران استان چهارمحال و بختیاری را تسلیت گفت.
۱۳۹۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۴
جلسه هم اندیشی مدیران صنعت و مسئولین استان چهارمحال وبختیاری به همت سازمان بسیج کارگری استان در شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹
یادواره شهدای کارمند و کارگر شهرستان شهرکرد با حضور خانواده معظم شهداء، مسئولین و بسیجیان ادارات و کارخانجات در سالن کانون شهید بهشتی شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۰
مسئول سازمان بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه پدافند غیرعامل با حضور کارگران بسیجی در کارخانه قند شهرکرد خبر داد.
۱۳۹۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۳
شورای نگهبان که از اساسی ترین ارکان این نظام است و اقدام شورای نگهبان اقدامی مقتدرانه، متقن و بر اساس معیارها و ضوابط قانونی در بررسی صلاحیت ها بوده و اقدام این شورا خود یک حماسه سیاسی می باشد.
۱۳۹۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۹
سازمان بسيج كارگري سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) به مناسبت هفته کارگر بیانیه ای صادر کرد.

صفحات