۱۳۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲
محمدرضا سلیمانی، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری از کسب ۴عنوان توسط هنرمندان استان، در بخش خیابانی و صحنه ای جشنواره تئاتر بسیج به میزبانی بوشهر، خبر داد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۴
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری، برگزیدگان جشنواره ادبیات داستانی بسیج در استان را معرفی و از راهیابی شش اثر به جشنواره کشوری خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۰
سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری در حمایت از روز قدس و بیداری ملل اسلامی و مقاومت فلسطین، اطلاعیه صادر کرد.
۱۳۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۴
همزمان با اعیاد شعبان المعظم؛ نشست انجمن های ادبی با همکاری انجمن های ادبی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان بروجن در فرهنگسرای این شهر برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۰
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری گفت: سایت شباب کانون بسیج هنرمندان اردل در اردیبهشت ماه به عنوان سایت برتر شباب در سطح کشور معرفی شد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۱
در پی درگذشت استاد حسن پرتوی ، عکاس لحظه های انقلاب سازمان بسیج هنرمندان با صدور پیامی درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت گفت.
۱۳۹۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۶
مسئول بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری :
مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری از راهیابی "گواهینامه" و "خیمه سوزان"به جشنواره فیلم بسیج ‏کشور ، خبر داد.
۱۳۹۳/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۳
باهمکاری بسیج هنرمندان و اداره ارشاد اسلامی انجام شد:
به مناسبت ایام فاطمیه و تعطیلات نوروز، مسئولین بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از ۱۱ خانواده شهید هنرمند چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو و از مقام شامخ شهیدان تجلیل کردند.
۱۳۹۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۷
رزمایش هنری هشت سال دفاع مقدس در اردوگاه شهید مسعودیان اهواز برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۵
سازمان بسیج هنرمندان:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری از برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه بسیج با عنوان " سکانس حماسه" در شهرکرد خبر داد.
۱۳۹۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۳
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال وبختیاری از برگزاری سومین جشنواره فیلم کوتاه بسیج همزمان با ایام دهه فجر در این استان و تحویل ۱۴۲ اثر به دبیرخانه جشنواره خبر داد.
۱۳۹۲/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۳
چهارمحال وبختیاری :
کارگاه تخصصی نویسندگی و ادبیات داستانی بسیج به همت سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع رفاهی لاله سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام در شهرکرد برگزار شد .
۱۳۹۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۷
اقبال واحدی در گفتگو با بسیج:
مجری سیمای جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: به سبب اقدامات گسترده انجام شده سالیان اخیر در حوزه های مختلف، نام بسیج واژه امنیت را در اذهان پدید می آورد.
۱۳۹۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۴
ششمین جشنواره شعر بسیج استان چهارمحال و بختیاری با معرفی برگزیدگان ۱۸۸ اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، پایان یافت.
۱۳۹۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۶
همایش نقش هنر در تبیین ارزش های انقلاب اسلامی و تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با حضور دکتر قنادیان رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور در سالن مهر شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۱/۰۹/۳۰ - ۰۷:۰۲
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره هنرهای تجسمی بسیج در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد.

صفحات