۱۳۹۳/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰
رئیس بسیج مهندسین صنعتی کشور :
رئیس بسیج مهندسین صنعتی کشور در گردهمایی بسیج مهندسین صنعت و عمران استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: باید به دفاع مقدس و شهدا به عنوان عمل صالح بنگریم.
۱۳۹۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵
سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال وبختیاری به مناسبت روز جهانی قدس، با صدور اطلاعیه از مردم ولایتمدار استان برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۰
در همایش گرامیداشت روز بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی از مهندسین نمونه بسیجی تجلیل شد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۸
مهندسین بسیجی لردگان از روند ساخت و پیشرفت پتروشیمی لردگان بازدید نمودند.
۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۰
رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی:
رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی گفت: اولین و مهمترین الزام اقتصاد مقاومتی، "اقتصاد بدون نفت" است؛ این که نفت، اقتصاد ما را تأمین بکند ما دچار مشکل می‌شویم.
۱۳۹۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۸
گزارش تصویری:
همایش روز مهندسی و یادواره شهدای مهندس و اختتامیه جشنواره علمی و پژوهشی سازمان بسیج مهندسین چهارمحال و بختیاری در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۳
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام:
سردار رضا محمدسلیمانی، فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در یادواره شهدای مهندس چهارمحال و بختیاری گفت: گزینه های روی میز دولت های غربی و آمریکا یک بلوف سیاسی بیش نیست.
۱۳۹۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۱
در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد:
همایش روز مهندسی و یادواره شهدای مهندس و اختتامیه جشنواره علمی و پژوهشی سازمان بسیج مهندسین چهارمحال و بختیاری در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۰
در شهرکرد برگزار می شود:
سرپرست سازمان بسیج مهندسین استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری یادواره شهدای مهندس استان همزمان با روز بسیج مهندسین خبر داد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۲
سومین جشنواره فیلم و فیلمنامه بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری با عنوان " سکانس حماسه"، با معرفی برترین ها در شهرکرد به کار خود پایان داد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۸
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران :
دوره آموزشی دبیران انجمن های تخصصی و آموزش تبدیل عضویت فعال به کادر و مهارت افزایی اعضای سازمان بسیج مهندسین صنعتی و عمران چهارمحال وبختیاری برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۲
نشست حلقه سرگروه های سازمان بسیج مهندسین عمران چهارمحال وبختیاری در هتل لاله شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۷
گزارش تصویری
کارگاه مهارت افزایی و توانمند سازی مهندسین بسیجی سازمان بسیج مهندسین صنعتی و عمران استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع فرهنگی لاله برگزار شد.
۱۳۹۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۰
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان چهارمحال و بختیاری از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مهندسین نوآور، فن آفرین و پژوهشگر بسیجی تا پایان دیماه خبر داد.
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۱
سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری از علاقه مندان به عضویت در این سازمان دعوت به همکاری کرد.
۱۳۹۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۱
سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان با صدور فراخوان عمومی از علاقه مندان واجد شرایط در این مجموعه دعوت به عضویت کرد.

صفحات