۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰
امام جمعه شهر کیان در جمع کارکنان ناحیه مقاومت بسیج عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: اعمال انسان بدون میزان ولایت ، قابل قبول نیست.
۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۱
همزمان با چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، آزمون سوره حشر در ناحیه مقاومت عشایری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، از پاسدار نمونه و سربازان برگزیده جوان سپاه ناحیه عشایری استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
۱۳۹۳/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۵
ناحیه مقاومت بسیج عشایری:
همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام ، مراسم سوگواری و روضه خوانی این امام همام در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۵/۲۷ - ۰۸:۴۵
عشاير استان چهارمحال و بختياري در حمايت از مردم مظلوم و ستمديده غزه اجتماع کردند.
۱۳۹۳/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۰
درپنجاه و یکمین سال قیام امام خمینی(ره):
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری استان در مراسم یادواره ۵ شهید پایگاه بسیج عشایری شهید همت روستای معدن، گفت: ذلت و باج دادن به استکبار جهانی در مکتب امام خمینی(ره) جایگاهی ندارد.
۱۳۹۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۹
همزمان با اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، میدان تیر کارکنان ناحیه مقاومت عشایری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۴
همزمان با سالروز فتح خرمشهر:
همزمان با سالروز فتح خرمشهر، همایش سران طوایف و ایلات عشایر با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه استان در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۸
جانشین بسیج عشایری:
جانشین بسیج عشایر گفت: این نمایشگاه با هدف عرضه محصولات عشایر در اقتصاد مقاومتی و عرضه آن بدون حضور دلالان و واسطه‌ها برگزار شده است.
۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۹
مسئول نمایندگی ناحیه عشایری:
کارگاه پیشگیری از تخلفات با حضور نیروهای رسمی و وظیفه در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج عشایری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۲
۲۹ اردیبهشت، تداعی کننده میثاق جاودانه عشایر با انقلاب و آرمان های امام راحل و یادآور دیدار تاریخی عشایر کشور با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ می باشد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۵
همزمان با هفته عقیدتی سیاسی در سپاه، کارکنان ناحیه عشایری، مسیرشهر سورشجان تا منطقه چشمه ماهی را پیاده پیمودند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۰
فرمانده ناحیه عشایری:
فرمانده ناحیه عشایری به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و بزرگداشت یاد و خاطره شهید مطهری و مقام معلم گفت: شهید مطهری عاشق علم و دانش بود.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۳
با حضور مسئولین بسیج عشایری:
همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مطهری و آغاز هفته عقیدتی سیاسی و گرامی داشت مقام معلم ، از معلمین عشایری در مدرسه شبانه روزی سوم خرداد سردشت شهرستان لردگان ، تجلیل شد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۰
همزمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه، مسئول نمایندگی ولی فقیه و کارکنان ناحیه عشایری با حضور در منزل مربیان بازنشسته عقیدتی سیاسی، از آنان تجلیل کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۴
همزمان با هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و گرامی داشت مقام معلم، مراسمی با حضور نیروهای ناحیه مقاومت عشایری استان چهارمحال و بختیاری در نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

صفحات