۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۱
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، نمایش وحدت، همدلی و اقتدار است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۶
گردهمایی اعضاء و حلقه های صالحین بسیج حضرت سید الشهداء (ع) صدا و سیمای مركز چهارمحال و بختياري به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۱
بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای، هتک حرمت و اهانت بی شرمانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت نورانی پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) را محکوم کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۸
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد:
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: فرهنگ بسیجی، فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام متحرک و پویاست.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۲
۱۵ آذرماه، سالروز شهادت جمعی از کارکنان و خبرنگاران رسانه ملی در حادثه دلخراش سقوط هواپیمای C130 نیروی هوایی در سال ۱۳۸۴، با عنوان « روز بسیج صدا و سیما » نامگذاری شده است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۷
شهرکرد / مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری؛
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: سابقه تفکر بسیجی، به قدمت خداجویی، خیرخواهی و ایثار در تاریخ بشریت است.
۱۳۹۳/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۰
اولین گردهمایی آموزشی توجیهی اعضاء و سرحلقه های شجره طیبه صالحین بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۷
در آستانه ماه محرم:
در آستانه ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، مسئولان هیئت رزمندگان اسلام شهرکرد و استان با مدیر و معاونین صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۳/۰۶/۱۰ - ۰۸:۱۲
مدیر کل صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری در مراسم افتتاح سامانه تلویزیون دیجیتال شهرستان بن گفت: بیش از ۶۲ درصد از جمعیت استان از سامانه تلویزیونی دیجیتال بهره مند شدند.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۴
شهرستان کوهرنگ
همزمان با چهارمين روز از هفته دولت سامانه شبکه های ديجيتالی شهرچلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ با حضور استاندار و مدير كل صدا و سيماي استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۳
شهرکرد/ بسیج صدا و سیما:
بسیج حضرت سید الشهداء (ع) صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در غزه و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم و بویژه زنان و کودکان بی دفاع، بر حضور پرشور در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس تأکید کرد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۶ - ۰۴:۵۶
طرح قرآنی « از ماه خدا تا ماه بندگی » در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۱
شهرکرد/
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: حلقه های شجره طیبه صالحین بسیج، فرصت بسیار مناسبی برای احیاء و تقویت ارزشها و اصول بسیج و نظام مقدس جمهوری اسلامی در لایه های مختلف اجتماع و بویژه کارمندان است.
۱۳۹۳/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۹
اولین گردهمایی آموزشی توجیهی اعضاء و سرحلقه های شجره طیبه صالحین بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۳/۲۱ - ۰۲:۳۷
شهرکرد/ همزمان با ۱۴ خردادماه:
جمعی از اعضای بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در قالب اردوی ۲ روزه، به مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در تهران اعزام شدند.
۱۳۹۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۴
شهرکرد/
تیم طناب کشی بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، مقام نخست المپیاد ورزشی بسیج رسانه ملي را از آن خود کرد.

صفحات