۱۳۹۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۵
اردوی یک روزه بسیج سازندگی حلقه های صالحین دهنو علیا از توابع شهرستان کوهرنگ برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۴
رييس سازمان بسيج سازندگي كشور:
رييس سازمان بسيج سازندگي كشور گفت: اقتصاد مقاومتي به معناي افزايش ظرفيت توليد ملي، بهبود فضاي كسب و كار از طريق مديريت سرمايه هاي انساني،فيزيكي و اجتماعي و تبديل تهديد ها به فرصت است.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۳
پنجم اسفندماه:
مسئول بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری از افتتاح ۱۸پروژه محرومیت زدایی با حضور مسئولین استان و فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر و مشاور فرمانده کل سپاه در استان خبر داد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۵
به مناسبت دهه مبارک فجر در اردل
به مناسبت دهه مبارک فجر، شبکه بهداشت شهید علیرضا خسروی روستای سرچاه و دوازده امام در شهرستان اردل افتتاح شد.
۱۳۹۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۱
در جلسه امروز شورای معاونین و اقشار سازمان بسیج مستضعفین انجام شد
در جلسه امروز شورای معاونین و اقشار سازمان بسیج مستضعفین ابراهیم عزیزی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج سازندگی کشور معارفه شد.
۱۳۹۲/۱۰/۰۱ - ۱۱:۳۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام گفت: توجه اساسی به بخش صنعت و کشاورزی و حمایت صحیح دولت از این بخش ها می تواند وابستگی شدید اقتصاد کشور ایران به نفت و دلارهای نفتی را کاهش و یا حتی از بین ببرد.
۱۳۹۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۲
مهندس مظفری اعلام کرد:
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: سد بختیاری که بلندترین سد بتنی دو قوسی جهان محسوب می شود بزودی توسط این قرارگاه ساخته می شود.
۱۳۹۱/۰۹/۲۷ - ۰۷:۵۴
توسط بسيج سازندگي همدان صورت گرفت
مسوول بسيج سازندگي همدان با اشاره به فعاليت در مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي گفت: ۷۵۰ نفرروز بالغ بر ۲ ماه در بازسازي روستاي ساري يارقان اهر فعاليت داشتند كه ۲۰ آذر واحدهاي تعهد شده بازسازي و تحويل داده شد.
۱۳۹۱/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۲
در قالب چندین گروه جهادی
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی از اعزام نیروهای بسیج سازندگی به منطقه خبر داد و گفت: در صورت واگذاری پروژه‌ها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آمادگی کامل برای بازسازی مناطق زلزله‌زده زهان را داریم.
۱۳۹۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۵
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: سپاه تمام تلاش خود را به کار گرفته و کیفیت را فدای سرعت نکرده و به نحو ممکن تمام نقاط فنی را رعایت می‌کند.
۱۳۹۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت:برنامه‌ریزی کرده‌ایم در کار مشترک با سپاه عاشورا ۱۰۰۰ واحد مسکونی در منطقه زلزله زده آذربایجان شرقی در آستانه هفته بسیج به بهره‌برداری برسد و در اختیار مردم قرار گیرد و ۸۰۰۰ واحد باقیمانده را در طول آذرماه تحویل دهیم.
۱۳۹۱/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۷
توسط قرارگاه سازندگی قرب کوثر
قرارگاه سازندگی قرب کوثر ۱۶۲ پروژه محرومیت‌زدایی در اقصی نقاط کشور در سال جاری را به اتمام رسانده و افتتاح کرده است.
۱۳۹۱/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴
رئيس سازمان بسيج دانشجويي كشور:
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: در حال حاضر بالغ بر دو هزار گروه جهادی در کشور فعالیت می‌کنند.
۱۳۹۱/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۴
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه کیار گفت: اردوی جهادی مصداق بارز خدمت به خلق و از بزرگترین عبادت‌هاست
۱۳۹۱/۰۶/۱۳ - ۰۷:۴۸
بسیج سازندگی که از شاهکارهای امام راحل ( ره) و مولود انقلاب است جبهه بی‌ادعای کار و تلاش است که می‌تواند ضامن توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی ما باشد.
۱۳۹۱/۰۶/۰۸ - ۰۸:۵۲
همزمان با هفته دولت و در هفتین روز از ماه شهریور، ۱۱۰ نفر از گروه های جهادی بسیجی به مناطق کمتر برخوردار استان اعزام شدند.

صفحات