۱۳۹۳/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۳
۲۵ آبان ماه:
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: اولین همایش استانی "بسیج، رسانه و گفتمان ولایت"، ۲۵ آبان ماه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
۱۳۹۳/۰۵/۱۵ - ۰۷:۳۹
بیانیه بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری:
سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه، فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و حضور فعال و مؤثر خبرنگاران را تأمین کننده بخش مهم از فرآیند منافع و مصالح عمومی عنوان کرده است.
۱۳۹۲/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۶
معاون اجرایی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام :
سرهنگ پاسدار عبدالمحمد سعیدی در همایش بزرگداشت روز بسیج رسانه در شهرکرد گفت: رسانه وسیله‏ ای است که در برخی موارد از ابزار جنگی نیز بُرّنده تر عمل کرده است.
۱۳۹۲/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۳
آئین بزرگداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و روز بسیج رسانه با حضور اصحاب رسانه بسیجی استان چهارمحال و بختیاری، همزمان با سالروز شهادت غلامرضا رهبر، در سالن برنامه و بودجه استانداری برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۹
رئیس سازمان بسیج رسانه خبر داد:
رئیس سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه "تاکنون بیش از دو هزار نفر از فعالان عرصه رسانه ساماندهی شده‌اند و آموزش‌های مهارتی را دریافت کرده‌اند"، گفت: فعالیت‌های سازمان بسیج رسانه از ۲۱ دی رسماً آغاز می‌شود.
۱۳۹۲/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۰
کارگاه مهارتی گزارش نویسی با حضور روزنامه‏ نگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات و مدیران خبرگزاری ها و روابط عمومی های بسیجی ادارات و سازمان ها در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.