۱۳۹۳/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۸
با اعطای حمكی از سوی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان دانش آموزی كشور، رئیس سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۹
مسئول بسیج دانش آموزی استان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام برای مسابقه علمی پایه های چهارم، پنجم ، ششم ابتدایی، هفتم و هشتم و اول و دوم متوسطه در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی را صادر کرد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۳
همزمان با اولین روز از سال تحصیلی و به مناسبت هفته دفاع مقدس، زنگ مقاومت در مدارس شهرستان کوهرنگ با حضور مسئولین محلی به صدا درآمد.
۱۳۹۳/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۶
چهارمحال و بختیاری /
ششمین همایش برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی آیه های تمدن با حضور ۴۰۰ دانش آموز نخبه بسیجی در تالار اجتماعات شهید فهمیده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۴
مسئول بسیج دانش آموزی استان خبر داد:
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان چهارمحال وبختیاری از درخشش دانش آموزان این استان در لیگ علمی بین المللی پایا خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۵
مدیر سازمان بسیج دانش آموزی چهارمحال و بختیاری خبر داد:
دوره آموزشی یاوران ولایت با حضور بیش از ۲۰۰ دانش آموز بسیجی سراسر استان چهارمحال و بختیاری در دبیرستان نمونه پژوهش شهرکرد آغاز شد.
۱۳۹۳/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۹
معاون آموزش و پرورش استان خبر داد:
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از شرکت ۳۸۰ دانش آموز فرمانده پایگاه مقاومت در طرح یاوران ولایت امسال خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۵
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان چهار محال‌و بختیاری از شرکت ۴ هزار دانش آموز در طرح هجرت ۳ خبر داد و گفت: این طرح تا بیستم شهریورماه ادامه دارد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱
سرهنگ پاسدار محمدعلی مرادی از برگزاری طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی با حضور ۳۸۰ نفر از فرماندهان واحدهای مقاومت دانش آموزی در مرکز استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
۱۳۹۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵
مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: امسال ۲ هزار نفر دانش آموز در اردوهای جهادی هجرت ۳ شرکت می کنند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۲
مسئول حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت علی اصغر (ع) شهر اردل گفت: ۲۵۰ نفر از دانش آموزان شهرستان اردل در اردوی عملی میدان تیر شرکت کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۷
مدیر آموزش و پرورش بلداجی:
مدیر آموزش و پرورش بلداجی در مراسم بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی و نواخته شدن زنگ سپاس در واحد مقاومت شهید صفیان بلداجی از دانش آموزان و معلمان به عنوان پرچمداران بیداری جهانی یاد کرد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۴ - ۰۷:۵۳
مرحله سوم درس آمادگی دفاعی دانش آموزان شهرستان بروجن در اردوگاه قدس سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد .
۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۱
اردوی عملی درس آمادگی دفاعی، ۲۴۰۰ دانش آموز پایه دوم متوسطه شهرستان شهرکرد در منطقه عمومی رحمتیه آغاز شد.
۱۳۹۳/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۴
سردار نقدي در اردوي علمي آيه هاي تمدن تاكيد كرد:
رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ملت ايران پرچم آزادي بشريت از چنگال ظلم و استكبار را برداشته كه تحقق اين آرمان در گرو علم و دانش است و اگر مي خواهيم بشريت را آزاد كنيم ابتدا بايد دانش را از دست ظالمان برهانيم .
۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۰
مدیر سازمان بسیج دانش‌آموزی استان در جمع دانش آموزان نخبه و والدین آنها گفت :هدف از برگزاری این اردوی علمی جمع‌بندی دروس دانش‌آموزان چهارم دبیرستان، مشاوره تحصیلی گروهی و انفرادی و رفع اشکال دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی جهت آمادگی در کنکور سال ۹۳ است .

صفحات