۱۳۹۴/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴
نامه بسیج دانشجویی به رهبری:
این اتفاق جدید و بزرگی است. جنبش دانشجویی کم‌کم در حال ورود به روند مطالبه حقوق مهاجرین در ایران است. بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، امروز نامه‌ای به رهبری نوشته است.
۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۰
به مناسبت هفته عقيدتی سياسی؛
به مناسبت هفته عقيدتی سياسی، کارکنان ناحيه دانشجويی استان چهارمحال و بختیاری به ارتفاعات جهانبین صعود کردند.
۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۶
مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از اعزام یکصد و پنجاه نفر از دانشجویان بسیجی استان در قالب سومین کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
۱۳۹۳/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۵
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه شهرکرد:
در آذرماه دو مورد کرسي آزاد انديشي که يک مورد داخلي اعضاء بسيج و يکي هم کرسي آزاد انديشي عمومي در دانشگاه برگزار مي شود.
۱۳۹۳/۰۶/۱۵ - ۰۷:۴۸
چهار گروه جهادی دانشجویی دانشگاه های پیام نور و علوم پزشکی شهرکرد به مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری اعزام شدند .
۱۳۹۳/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۸
شهرکرد:
مسئول بسيج دانشجويي استان چهارمحال و بختياري از اعزام ۱۵۰ نفر از دانشجويان مراکز عالي استان به اردوي راهيان نور شمال غرب کشور خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۰
همزمان با اول شهریور:
مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از اعزام ۱۵۰دانشجوی بسیجی استان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۹
بیانیه تشکل های دانشجویی درمحکومیت ترویج بدحجابی:
شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي و کانون طرح ولايت معاونت تعليم و تربيت بسيج دانشجويي استان چهارمحال و بختياري با صدور بیانیه، ترویج بدحجابی را محکوم کردند.
۱۳۹۳/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۹
گروه جهادی شهید خرازی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری در یک اقدام خداپسندانه، موفق به تهیه جهیزیه و دو دستگاه ویلچیر برای خانواده های نیازمند فلاردی شد.
۱۳۹۳/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۶
مسئول بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری از اعزام چهارمین گروه جهادی دانشگاه های استان به مناطق محروم خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۹
مسئول بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری از برگزاری طرح ولایت دانشجویی در قالب مبانی اندیشه های حاکمیت دینی و حاکمیت اسلامی در دانشگاه شهرکرد و اعزام ۱۶۰۰ دانشجو به اردوهای جهادی خبر داد.
۱۳۹۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۸
ما دانشجویان استان چهارمحال و بختیاری نیز به نوبه خود ضمن محکومیت اقدامات وحشیانه و تجاوزگرانه رژیم منحوس صهیونیستی آمادگی خود را برای مبارزه بی امان با این رژیم غاصب در تمام عرصه های فرهنگی، سیاسی و حتی نظامی اعلام می داریم.
۱۳۹۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با تبریک اعیاد شعبانیه در جمع خانواده و کارکنان ناحیه دانشجویی استان گفت: ابراز علاقه به همسر از عوامل تحکیم بنیان خانواده است.
۱۳۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۵
استاد دانشگاه:
رئیس سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان، گفت: عدالت، آخرین درجه اخلاق است و با جهاد اکبر حاصل می شود.
۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۸
مسئول بسیج دانشجویی استان از برگزاری آزمون طرح ولایت و طلیعه حکمت در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۲
در پی درج گزارش کذب تحت عنوان "دلواپسی نژادها" در روزنامه قانون:
متأسفانه روزنامه اي كه خود را در جبهه زنده باد مخالف من! تعريف مي كند، اينگونه مغرضانه با يك تجمع نقادانه برخورد نموده و اسفناك تر ا ز آن اينكه با توهين،افترا،مطالب خلاف واقع و با ادعاهاي نخ نما شده، كلام دشمن را به كام گرفته و عليه يك تشكل دانشجويي

صفحات