۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۴
سردار عبداللهی:
جانشین معاون بهداشت و درمان سپاه گفت: این معاونت در نظر دارد با تجهیز مجدد بیمارستان صحرایی امام حسین(ع) آن را به مرکز آموزش دانشجویان پزشکی تبدیل کند.
۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۴
سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری،برنامه های این سازمان به مناسبت هفته سلامت در شهرستان های نه گانه استان را اعلام کرد.
۱۳۹۳/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۴
با برپایی بیمارستان صحرایی شهید رجایی:
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در مدت ۵ روز برپایی بیمارستان صحرایی در روستای گندمکار شهرستان اردل، هشت هزار و ۱۱۶نفر از خدمات رایگان پزشکی بهره مند شدند.
۱۳۹۳/۰۶/۱۰ - ۰۸:۱۷
به همت بسیج جامعه پزشکی استان:
بیمارستان صحرایی شهید رجایی با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه اردل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و جمعی از مسئولین محلی درمدرسه دین و دانش روستای گندمکار افتتاح شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۴ - ۰۸:۰۲
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از ارائه خدمات بهداشتي، درماني و آموزشي رايگان به عشاير كوه ريگ از توابع شهرستان لردگان خبر داد.
۱۳۹۳/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰
مسئول بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری خبر داد:
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از اعزام تیم های پزشکی برای ارائه خدمات دندانپزشکی و غربالگری بیماران در منطقه بازفت خبر داد.
۱۳۹۳/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۰
سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به برپایی خیمه سلامت در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد، از بهره مندی چهار هزار و ۱۶۲نفر از خدمات این سازمان خبر داد.
۱۳۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۹
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، گفت: خیمه سلامت در میعادگاه نماز عبادی سیاسی جمعه شهرکرد برپا شد.
۱۳۹۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷
جمعه نهم خردادماه:
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام از برپایی خیمه سلامت در میعادگاه نماز عبادی سیاسی جمعه شهرکرد خبرداد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۳
پزشکان حلقه های صالحین کانون بسیج جامعه پزشکی آیت الله کاشانی شهرکرد، بیش از ۲۳۰ بیمار در منطقه صعب العبور "چین" از توابع شهرستان کوهرنگ را ویزیت، معایه و درمان کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۹
سرپرست بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از اعزام ۶تیم عمومی تخصصی بسیج جامعه پزشکی به منطقه صعب العبور روستای چین، در شهرستان کوهرنگ خبر داد.
۱۳۹۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۶
به مناسبت هفته سلامت، حلقه های شجره طیبه صالحین بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری به ارتفاعات جهان بین صعود کردند.
۱۳۹۳/۰۲/۰۷ - ۰۷:۵۶
بسیج جامعه پزشکی:
به مناسبت هفته سلامت، با حضور تیم بهداشتی بسیج جامعه پزشکی در اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، قند و فشار خون کارکنان این اداره مورد سنجش قرار گرفت.
۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۳
مسئول بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت خبر داد و گفت: در این هفته از پزشکان و پیراپزشکان نمونه بسیجی تجلیل می شود.
۱۳۹۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۲
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از کوهنوردی اعضای این سازمان به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت خبر داد.
۱۳۹۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۵
کاروان زائران راهیان نور بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری وارد مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور شدند.

صفحات