۱۳۹۳/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۶
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان:
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان با اشاره به حضور گسترده زنان مسلمان ایرانی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حتی نظامی از بسیج جامعه زنان کشور به عنوان بزرگ‌ترین تشکل سازمان یافته زنان ایران نام برد.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۵
با حضور خواهران بسیجی شهر بن برگزار شد:
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس، همایش تبیین نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس، با حضور ۴۰۰ نفر از خواهران بسیجی شهرستان بن، در سالن آموزش و پرورش این شهر، برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۱
سرمربی صالحین:
نشست هئیت عاشقان ولایت با حضور بیش سرگروه های شجره طیبه صالحین حوزه مقاومت حضرت زهرا سلام الله علیها در نماز سپاه ناحیه شهرکرد برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۲
با حضور خواهران مداح بسیجی:
نشست علمی بصیرتی پیرامون موضوع افزایش جمعیت و آشنایی با آسیب های ماهواره، با حضور یکصد نفر از خواهران مداح بسیجی در حسینیه آیت الله بهاءالدینی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام استان برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۸
دوره آموزش تکمیلی تبدیل عضویت ۲۰۰ نفر از بسیجیان خواهرشهرستان بروجن در محل سالن فرهنگی سپاه ناحیه این شهرستان آغاز شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۰
اردوی جهادی در شهرستان فارسان:
گروه جهادی شهید عزیز اللهی از اواسط مرداد ماه به مدت یک ماه در مناطق محروم طوانک و سپیدانه شهر باباحیدر از توابع شهرستان فارسان، مشغول ارائه خدمت در قالب اردوهای جهادی است.
۱۳۹۳/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۵
فرمانده سپاه ناحيه کوهرنگ خبر داد:
۵۰ نفر از دانشجويان خواهر بسيجي کوهرنگ به مناطق جنگي شمال غرب کشور اعزام شدند تا از مناطق عملياتي ۸ سال دفاع مقدس بازديد کنند.
۱۳۹۳/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۲
"جام شهید فوزیه شیردل" و جام" مقاومت اسلامی"
مسئول مرکز تربیت بدنی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: مقام دوم تیمی مسابقات قهرمانی جودو خواهران بسیجی کشور به نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.
۱۳۹۳/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۳
به مناسبت روز بسیج جامعه زنان؛
مسئول فرهنگی بسیج جامعه زنان چهارمحال و بختیاری از برگزاری همایش "راهی به سوی زندگی بهتر" همزمان با ۱۳ مرداد در شهرکرد خبر داد.
۱۳۹۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۶
زنان ايران به عنوان عناصر کلیدی اسلام و تشيع در دنيا مطرح هستند به همين علت هجمه هاي زيادي به سمت زنان ايران براي نابودي نجابت و حيايي که ريشه هاي عميقي در فرهنگ ديني ما دارد نشانه رفته است.
۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۵
بیانیه بسیج به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب؛
بسیج جامعه زنان به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب طی بیانیه ای اعلام کرد که از این پس به طور جد موضوع عفاف و حجاب را پیگیری خواهد کرد.
۱۳۹۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۷
مسئول بسیج جامعه زنان از رسانه های اصلاح طلب خواست تا از پشت صحنه و بازیگران داخلی و خارجی فتنه ۸۸ رونمایی کنند.
۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۶
به مناسبت هفته مقاومت و پیروزی، بسیجیان حوزه حضرت خدیجه سلام الله علیها شلمزار به ارتفاعات کوه رزه صعود کردند و یاد خاطره شهدای آزادی سازی خرمشهر قهرمان را گرامی داشتند.
۱۳۹۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۶
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه بروجن:
کارگاه آموزشی آشنایی با اثرات و آسیب های ماهواره، با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از بانوان بروجنی در مسجد حاج کرامت بروجن برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳
برگزاری همایش مدیران تربیت بدنی خواهران سپاه های استانی
در همایش مدیران تربیت بدنی خواهران سپاه های استانی بر اهمیت توجه ویژه خواهران بسیجی به ورزش تاکید شد.
۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵
امام جمعه کیار:
بسیجیان حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه (س) به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی با امام جمعه شهرستان کیار دیدار کردند.

صفحات