۱۳۹۳/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۹
مسئول سازمان بسیج چهار محال و بختیاری:
دکتر احمدرضا بسيج، سياست هاي اقتصاد غربي را به دليل مباني و ساختار هاي شکلي و فاصله با فرهنگ ديني موجب رکود، عقب گرد و دور ماندن از فرهنگ اسلامي دانست.
۱۳۹۳/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۱
استاد دانشگاه شهرکرد:
دکتر احمدرضا بسیج در جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید که در آموزشکده فنی پسران شهرکرد برگزار شد به بیان فلسفه خلقت انسان پرداخت و گفت: اُولی، دنیا و اُخری، سه مرحله زندگی انسان است.
۱۳۹۳/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۲
رئیس بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری:
به نظر می‎رسد این حکم سیاسی از بغض و کینه‌ دولت عربستان به خاطر ناکامی‌های چند سال اخیر خود در سیاست خارجی حکایت می‎کند که تلافی آن را بر سر شیعیان درمی‎آورد و از سوی دیگر پیامی برای صهیونیست‌ها است تا بار دیگر نظر موافق آن‌ها را به خود جلب کند.
۱۳۹۳/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۵
در حاشیه جلسه شورای سازمان بسیج اساتید استان:
رئیس بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری، حکم مسئولیت دفتر بسیج اساتید دانشگاه پیام نور شهر گندمان را به دکتر دوالی، اعطا کرد.
۱۳۹۳/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۱
مسئول سازمان بسیج اساتید استان چهار محال و بختیاری:
در حالی که داعش روزی به دست خود آمریکا ایجاد شد تا اهداف این کشور را در منطقه پیش ببرد اما امروز چون ماهیت آن افشا شده و دیگر قدرت تحقق‏‌بخشی به اهداف آمریکا را ندارد باید کنار گذاشته شود.
۱۳۹۳/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۲
استاد دانشگاه:
یکی از اساتید دانشگاه شهرکرد، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم از همان ابتدای کار نسبت به شرع و قوانین جامعه سلیقه‌ای و بر اساس ظن و گمان رفتار کرده است.
۱۳۹۳/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۸
مسئول بسيج اساتيد استان:
ما در ميان دو زمان هستيم دو زمان که دو واقعه مهم در آن جای دارد، ميان انقلاب اسلامي ايران و ظهور حضرت حجت (عج) بنابراين بايد قدر دانست و جايگاه و مسئوليت خود را شناخت.
۱۳۹۳/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۹
رئیس بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری:
کناره‌گیری نوری‌المالکی از نخست وزیری نشان داد سیاستمداران شیعه عراق به دنبال قدرت نیستند بلکه آنچه برایشان اهمیت دارد اقتدار و امنیت کشور است.
۱۳۹۳/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۳
موفقیت اساتید بسیجی چهارمحال و بختیاری:
اساتید بسیجی استان چهارمحال و بختیاری در جشنواره حلقه های علمی کشور که با حضور ۲۱۸ حلقه علمی از سراسر کشور در استان زنجان برگزار گردید موفق به کسب مقام دوم شدند.
۱۳۹۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۳
بیانیه بسیج اساتید به مناسبت روز جهانی قدس:
سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه، از مردم مظلوم و ستمدیده غزه حمایت کرد.
۱۳۹۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۴
مسئول سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه پیوست نگاری فرهنگی اساتید بسیجی ۱۶استان کشور به صورت ویدیو کنفرانس خبر داد.
۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۶
جانشین مسئول سازمان بسیج اساتید در گفتگو با بسیج:
جانشین مسئول سازمان بسیج اساتید گفت: طبق تعهد وزیرعلوم باید تغییراتی در وزارت علوم شکل بگیرد، اما بنده اعتقاد دارم اتفاق خاصی برای اصلاح امور نسبت به قبل نخواهد افتاد.
۱۳۹۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۴
همزمان با ایام شهادت دکتر مصطفی چمران، همایش گرامیداشت روز بسیج اساتید در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار می شود.
۱۳۹۳/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۲
رئیس بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری:
دکتر احمدرضا بسیج، در جمع کارکنان اداره کل امور عشایری استان گفت: همه اقشار جامعه می بایست درک صحیحی از سیاست های خصمانه اقتصادی علیه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۹
دکتر احمد رضا بسیج، رئیس بسیج اساتید استان چهار محال و بختیاری به عنوان مدرس برتر کشوری دانشگاه فرهنگیان انتخاب شد.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۷
دکتر فیاضی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در مجمع سالانه اساتید بسیجی استان چهارمحال و بختیاری گفت: رمز موفقیت دانش، داشتن بینش و بصیرت اسلامی است.

صفحات